Відгуки про компанію Интернет-магазин molly
- Людмила М.
- Марина П.
Все подобається 🥰, дуже швидка доставочка,і приємна жіночка яка мені передзвонила підтвердити замовлення 🫶
- Анна Л.
Инночка, Вы знаете, мы уже с Вами в сколько лет работаем, все всегда просто замечательно ☺️☺️ Ваши новинки- просто ❤️🔥❤️🔥 Все всегда супер быстро отправляется, качество из тестеров на рынке на мой взгляд самое лучшее. Спасибо 🥰 И до новых заказов ✔️
- Коментар продавця
Люблю своих клиентов 🫶
- Коментар продавця
- Анна Л.
Очень довольна качеством, самое лучшее обслуживание ☺️
- Анна Л.
Спасибо, все как всегда на самом высшем уровне 🌸🌸🌸
- Алла М.
Дуже дивна пані),я спочатку зробила замовлення,а потім вже почитала відгуки про про компанію,коли продавець перетелефонував,я сказала,що у вас погані відгуки і як мені тепер бути впевненою,що отримаю своє замовлення в повній мірі?на що продавець сказав-«мне не нравится»🫠і ми погодили скасувати замовлення.Так не працюють,пані,у вас купа невдоволених покупців.
- Коментар продавця
Мені не подобався ваш тон, і це цілком нормально! Усього хорошого, інтернет магазинів дуже багато і ми не страждаємо на відсутність клієнтів
- Коментар продавця
- Саша М.
Все як завжди все на висоті 🫶 Парфуми чудові та якісні. Дякую за гарний сервіс, швидку відправку та приємне обслуговування 🌸
- Анна Т.
Все супер, як завжди!
- Діана К.
Оплатила за товар,два флакони не поклали в замовлення.На повідомлення не відповідають.
- Інна Ш.
Просто не підійшла оплата,а так все супер
